Profile picture for user Anca Tache
Trimis de Anca Tache la Mar, 07/09/2019 - 14:40
  • Sursa foto: Editura Sigma Educațional
  • Sursa foto: Editura Sigma Educațional
  • Sursa foto: Editura Sigma Educațional
  • Sursa foto: Editura Sigma Educațional

Editura Sigma Educațional este și în acest an partener de încredere al Școlii Internaționale de Vară de la Eforie Sud, eveniment care se desfășoară în perioada 8-12 iulie și care aduce laolaltă cadre didactice din învățământul primar din România și din străinătate.

Evenimentul este organizat de Asociația Generală a Învățătorilor din România și a ajuns la cea de-a VII-a ediție.

Editura Sigma Educațional este partener în educație și prezintă cadrelor didactice oferta de carte școlară utilă pentru anul școlar 2019-2020, dar și ultimele titluri publicate și care pot fi lecturi utile și plăcute pentru elevi.