Profile picture for user Anca Tache
Trimis de Anca Tache la Mar, 11/13/2018 - 08:36
  • sursa foto: edusigma.ro
  • sursa foto: edusigma.ro

Editura Sigma Educațional vă invită la Târgul Internațional Gaudeamus – Carte de Învățătură 2018. Joi, 15 noiembrie, începând cu ora 18.00, Elena Iorgulescu și Ștefan Petrescu lansează volumul „Decebal și Traian“, la spațiul de lansare de la nivelul 7.70. Volumul poate fi precomandat aici.

Sâmbătă, 17 noiembrie, de la ora 14.00, la Sala Cupolă, Vali Slavu vă invită la lansarea volumului de poezii „Hai la Școală!“ Vali Slavu a publicat, alături de noi, volumul „Ștafeta anotimpurilor“. Volumul „Hai la Școală!“  poate fi comandat aici

Așadar, Editura Sigma Educațional vă invită joi, de la ora 18.00,  la o întâlnirea cu istoria și sâmbătă, de la 14.00 pentru a depăna amintirile anilor de școală alături de Vali Slavu.